Skoči na glavno vsebino

OBISK RANČA

Na topel in sončen dan, smo se otroci in vzgojiteljice iz vrtca Dornberk odpravili h konjem v Zalošče. Tam sta nas pričakali lastnica konjev Maja ter njena mama. Maja nam je predstavila konje in povedala kako zanje skrbi. S posebnim glavnikom so otroci lahko počesali konjevo dlako. Pokazala nam je tudi podlogo ter sedlo za konja. Ko ju je namestila, so lahko najpogumnejši tudi jahali konja po imenu Tiha (od najmlajših – Zelenih balonov do najstarejših – Rdečih balonov). Seveda so bili zraven Maja, njena mama ter vzgojiteljica. Po jahanju sta nas pogostili s toplim čajem in sladkimi prigrizki.

Otroci so v zahvalo Maji narisali vtise tega krasnega dne.

Zahvaljujemo se jima za ves čas, trud in pogostitev.

Zapisali: Radmila Sladojević in Ornela Nikić

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost