Skoči na glavno vsebino

PESMICE V MAJU

V torek, 30. 5. 2023, je v športni dvorani Čuklja že drugo leto zapored potekala prireditev Pesmice v maju. Na prireditvi so nastopili Otroški pevski zbor Vrtca Dornberk in Prvačina pod vodstvom Mateje Šimac, Otroški pevski zbor OŠ Dornberk in Mladinski pevski zbor OŠ Dornberk pod vodstvom Aleša Vodopivca. Na prireditvi je nastopila tudi vokalna skupina Žene iz Dornberka.

Otroci so občinstvu ponosno pokazali, kaj vse so se naučili peti med šolskim letom, ter nam s pesmijo pričarali nasmehe na obraz. Program so povezovali vrtčevski otroci, za kar se jim iz srca zahvaljujemo. Prav tako gre zahvala obema zborovodjema in inštrumentalistkam, ki so dodali piko na i otroškemu petju. Na koncu smo vsi zbori skupaj z vzgojiteljicami zapeli pesem Mavrico mi ujemi. Obiskovalci so bili nad nastopi otrok zelo navdušeni in jih nagradili z bučnim aplavzom.

Zapisala: Andreja Gorkič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost