Skoči na glavno vsebino

RDEČI BALONI PRIPRAVILI GLASBENI KONCERT

Veseli december je čas druženja, veselja in vsega čarobnega, zato smo Rdeči baloni pripravili glasbeni koncert. Najprej smo v dopoldanskem času izvedli generalko ter nastopali za vse otroke iz vrtca Dornberk in tudi za najstarejšo skupino iz vrtca Prvačina. Sledilo je še popoldansko srečanje. Otroci so lahko 8. decembra povabili celotno družino, od staršev, starih staršev, pa tudi tete, strice, bratce, sestrice, bratrance in sestrične. Predšolski otroci so tako ponosno pokazali oz. predstavili, kaj so se v tem šolskem letu že naučili. Svoje najbližje so očarali tako s pevskimi, kot tudi s plesnimi točkami in s tem ustvarili spomine ter praznično vzdušje. Predstavili so se tudi z ritmičnimi malimi instrumenti in v napovedovanju programa preko mikrofona. Po končanem koncertu smo imeli vsi skupaj priložnost še za druženje, klepet, ples in okusno pogostitev. Zahvalimo se lahko vsem babicam, ki so nam priskočile na pomoč ter nas presenetile s sladkimi in slanimi dobrotami.

Zapisala: Monika Uršič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost