Skoči na glavno vsebino

SONČKI SMO PRENOČILI V VRTCU

S skupino Sončki smo se odločili, da eno noč preživimo/prespimo v vrtcu Prvačina. O tem smo se veliko časa pogovarjali in na to pripravljali. Da so otroci vse to lažje razumeli, smo skupaj ugotavljali tudi kako se naš planet Zemlja vrti, zakaj sploh imamo dan in noč itd. Vse to smo uprizorili tudi z izdelkom iz papirja, ob izdelovanju pa so se otroci veliko pogovarjali in vzpodbujali drug drugega. V četrtek, 13. 4.,  so tako otroci prišli ponovno v vrtec ob 19.00. Otroci so se najprej preoblekli v pižame, nato pa se je pričel tradicionalni in za otroke težko pričakovani pižama party ob glasbi. Ko so se otroci utrudili so odšli v kopalnico, kjer so umili zobke. Sledila je krajša risanka in pravljica za lahko noč. Kljub temu, da se je prikradla kakšna žalostna solzica na lička, smo vzgojiteljice poskrbele, da otrokom ni bilo hudo. Naslednje jutro so bili otroci ponosni, zadovoljni in veseli.

Zapisala: Monika Uršič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost